TIRANE, AGJENTE TURISTIKE PER LISTIM APARTAMENTESH NE BOOKING 51 views

Agjencia BClever e cila prej 4 vitesh operon ne tregun shqiptar permes sherbimeve te rekrutimit dhe burimeve njerezore, per nje nga klientet e saj te rendesishem ne qytetin e Tiranes, ka nisur procesin e rekrutimit per pozicionin Agjente per Listim Apartamentesh ne Booking ne gjuhet:

– Italiane
– Kroate
– Gjermane
– Franceze
– Hollandeze

Kriteret e profilit:

– Disponibilitet i menjehershem
– Njohje shume e mire e njeres prej gjuheve te mesiperme
– Korrektese dhe pergjegjshmeri
– Eksperience pune e meparshme

Ofrohet:

– Page 500L/ora
– Bonuse duke nisur nga 20 Euro
– Kontrate pune e rregullt
– Mundesi rritjeje ne detyre per me te miret
– Ambjent shume komod dhe i qete
– Fundjavat pushim

Orari: 09:00 – 18:00

Cdo aplikant i interesuar mund te aplikoje ne: 0676888699

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 15 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim