TIRANE, AGJENTE TE GJUHES GJERMANE, BAZE 500€ + MBI 2000€ BONUS 140 views

Job Expired

Capital Forex, kompania lider ne tregun e call center ne kryeqytet ka nisur rekrutimet per Agjente Financiare te gjuhes Gjermane.

Cfare ofrohet:

– Pagese baze 500€ neto
– Bonuse ditore, javore, mujore qe nuk i keni degjuar me pare te ofrohen nga asnje kompani.
– Ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e paperfillshme
– Mundesi e shpejte rritjeje ne detyre per me te miret
– Fundjavat pushim
– Ditet e festave pushim

Cfare kerkohet:

– Njohje e gjuhes gjermane
– Eksperience e meparshme si agjent te pakten 3 muaj

Nese lexon kriteret dhe je nje prej personave qe i ploteson ato, eja dhe mos lejo qe dikush tjeter te rrembeje mundesine tende per te fituar pagesa te standardit europian!

*** NESE JE NJE TEAM LEADER QE KA GRUPIN E TIJ, NA KONTAKTO!

Aplikoni tani ne: 0693745407 ose ne capitalforex@hotmail.com

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim