TIRANE, AGJENTE IMOBILIARE 71 views

Job Expired

Agjencia BClever e cila prej 4 vitesh operon ne tregun shqiptar permes sherbimeve te rekrutimit dhe burimeve njerezore, per nje nga klientet e saj te rendesishem ne qytetin e Tiranes, ka nisur procesin e rekrutimit per pozicionin Agjent Imobiliar.

Kriteret e profilit:

– Disponibilitet i menjehershem
– Eksperience pune e meparshme si agjent imobiliar

Ofrohet:

– Page shume e kenaqshme
– Trajnim profesional
– Kontrate pune e rregullt

Cdo aplikant i interesuar mund te aplikoje ne: 0676888699

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 17 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim