TIRANE, AGJENTE FINANCIARE PA EKSPERIENCE 123 views

Nese di te flasesh shume mire italisht; nese nuk ke eksperience por deshiron te behesh nje agjent burse; nese ke aplikuar por nuk te pranojne sepse nuk ke eksperience; eja tek ne!

Ofrojme mundesi punesimi si agjente burse per te gjithe njohesit e gjuhes italiane te cilet nuk kane patur me pare eksperience.

Ofrojme:
-Page baze 400 Euro/neto
-Bonuse per FTD qe nisin nga 70 Euro deri ne 150 Euro
-Staf te kualifikuar
-Trajnim intensiv dhe te paguar
-Mundesi rritjeje profesionale
-Ambjent komod dhe rinor

Kerkojme:

-Njohje te gjuhes italiane
-Deshire dhe vullnet per te mesuar dhe per tu rritur profesionalisht

Eja puno me me te miret!
Ju japim eksperiencen dhe mundesine per te fituar para pafund!

Apliko ne: rekrutimp@gmail.com ose 0676318339

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 13 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim