TIRANE, AGJENTE FINANCIARE ITALISHT 500€ BAZE + BONUSE DERI NE 2000€ 40 views

BClever Agency nis rekrutimet per pozicionet Agjent Financiar njohes te gjuhes Italiane, per nje prej call center-ave lider ne qytetin e Tiranes.

Cfare ofrohet:

– Pagese baze qe nis nga 500€ neto
– Bonuse ditore, javore, mujore qe nuk i keni degjuar me pare te ofrohen nga asnje kompani.
– Ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
– Mundesi per te punuar me Hot Leads
– Mundesi e shpejte rritjeje ne detyre per me te miret
– Kontrate e rregullt
– Fundjavat pushim
– Ditet e festave pushim

Cfare kerkohet:

– Njohje e gjuhes italiane
– Eksperience e meparshme si agjent te pakten 3 muaj

Nese lexon kriteret dhe je nje prej personave qe i ploteson ato, eja dhe mos lejo qe dikush tjeter te rrembeje mundesine tende per te fituar pagesa te standardit europian!

*** NESE JE NJE TEAM LEADER QE KA GRUPIN E TIJ, NA KONTAKTO!

Aplikoni tani ne: 069 531 3307

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim