TIRANE, AGJENTE FINANCIARE ITALISHT, 500 EURO BAZE PLUS 200 EURO/FTD 45 views

Kompani e konsoliduar ne Tirane, kerkon te punesoje Agjente Financiare njohes te gjuhes italiane, me eksperience ne trading online.

Ofrohet:

– Page baze 500 Euro
– Mundesi per te punuar gjate gjithe kohes me numra Hot
– Bonuse ditore, javore, mujore stratosferike, te cilat do ti japin pages tuaj nivele te standardit europian
– Ambjent komod, i qete dhe stimulues
– Mundesi per tu rritur profesionalisht

Per te perfituar mundesine e nje interviste duhet:

– Njohje shume e mire e gjuhes italiane
– Njohuri te shkelqyera ne perdorimin e programeve baze te kompjuterit
– Eksperience e meparshme pune si agjent financiar
– Disponibilitet i menjehershem

Nese lexon kriteret dhe je nje prej personave qe i ploteson ato, eja dhe mos lejo qe dikush tjeter te rrembeje mundesine tende per te fituar pagesa te standardit europian!

*** NESE JE NJE TEAM LEADER QE KA GRUPIN E TIJ, NA KONTAKTO!

Aplikoni tani ne adresen e email-it: rekrutimp@gmail.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim