TIRANE, AGJENTE FINANCIARE, GJUHA ITALIANE (Mundesi rritjeje e menjehershme) 68 views1 application

BClever Agency nis rekrutimet per pozicionet Agjent Financiar.

Per nje klientin tone, me nje potencial te jashtezakonshem investimi, po rekrutojme agjente financiare ne gjuhen italiane.
Me qellimin per te qene kompania me e fuqishme ne tregun Forex, me nje super mundesi perfitimesh, rritjeje profesionale dhe ambjentesh pune komode, sot kerkojme te punesojme vetem me te miret e kesaj fushe.

Ofrohet per te gjithe ata qe do te punesohen:
– Pagese baze nder me te lartat
– Bonuse ditore, javore, mujore qe nuk i keni degjuar me pare te ofrohen nga asnje kompani.
– Shperblime dhe stimuj qe do t’ju motivojne cdo dite
– Ambjent jo thjesht komod por modern, energjik, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
– Mundesi per te punuar me Hot Leads

Per te perfituar mundesine e nje interviste, aplikantet duhet:

– Te jene njohes te shkelqyer te gjuhes italiane
– Te kene patur eksperience te meparshme si agjent financiar
– Te jene profesionale
– Te kene ambicie, korrektese dhe sens te larte pergjegjshmerie
– Te njohin ne menyre te shkelqyer programet baze te kompjuterit

Nese lexon kriteret dhe je nje prej personave qe i ploteson ato, eja dhe mos lejo qe dikush tjeter te rrembeje mundesine tende per te fituar pagesa te standardit europian.

*** NESE JE NJE TEAM LEADER QE KA GRUPIN E TIJ, NA KONTAKTO!

APLIKONI TANI PERMES NJE CV-je TE PERDITESUAR NE: rekrutimp@gmail.com

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 12 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim