TIRANE, AGJENTE FINANCIARE ANGLISHT (edhe pa eksperience), 500€ BAZA 150 views4 applications

Job Expired

Agjencia BClever kerkon te rekrutoje Agjente Financiare ne gjuhen Angleze, edhe pa eksperience te meparshme pune.

Kriteret:

– Njohuri shume te mira te gjuhes angleze
– Njohuri shume te mira te kompjuterit
– Te jene energjike dhe te vetemotivuar

Ofrohet:

– Page baze 500€
– Bonuse nga me te lartat ne treg
– Mundesi rritjeje per me te miret
– Fundjavat pushim

Apliko ne numrin: 0676888699

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim