Tirane, Agjente Financiare, 400 Euro – 1000 Euro 251 views

BClever Agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje Agjente Financiare te gjuhes italiane ne qytetin e Tiranes.

Kompania ofron shanse te shkelqyera fitimi dhe rritjeje profesionale!

KERKOHET:

 • Njohje shume e mire e gjuhes italiane
 • Eksperience e me parshme ne call center forex
 • Disponibilitet i menjehershem
 • Korrektesi dhe pergjegjshmeri

OFROHET:

 • Pagese baze duke nisur nga 400 Euro (neto)
 • Bonuse 50/100 Euro per cdo FTD
 • Extra bonuse ditore, javore dhe mujore
 • Mundesi e shkelqyer rritjeje profesionale
 • Ambjent pune komod

Per te aplikuar zgjidhni njeren nga format e kontaktit ne vijim: 

E-mail: rekrutimp@gmail.com

Cel: +355 67  631 83 39

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 7 Jobs
 • Location Durrës
 • Tel/Mob +355676318339
 • Profili Punesim