TIRANE, AGJENTE FINANCIAR ITALISHT, PAGE 900€ + BONUSE 69 views

Agjencia BClever e cila operon ne treg prej vitit 2018 me sherbime te rekrutimit dhe Burimeve Njerezore,
per nje klientin e saj ne qytetin e Tiranes, kerkon te rekrutoje Agjente Financiare Me Eksperience ne gjuhen Italiane.

*Full Time 10:00 AM – 19:00 PM

Kriteret:

* Eksperience e meparshme pune
* Disponibilitet i menjehershem

Ofrohet:

* Page baze 900 Euro Neto
* Bonuse mbi nivelin qe offron tregu
* Ambjent dinamik dhe pozitiv
*Mundesi rritjeje per me te miret
*Fundjavat pushim
Kandidatet e interesuar mund te telefonojne ne: +355 67 68 88 699

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim