Tirane, Agjent Financiar Italisht, Vetem me Eksperience, 650€ Baze dhe Bonuse 4000€ 30 views

BClever Agency nis rekrutimet per pozicionet Agjent Financiar ME dhe PA eksperience njohes te gjuhes italiane.

Cfare ofrohet:

✅ Pagese baze qe nis nga 650€ 💰 💴
✅ Bonuse mbi 4000€ 💴💰
✅ Ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
✅ Mundesi per te punuar me Hot Leads 📱
✅ Mundesi e shpejte rritjeje ne detyre per me te miret
✅ Kontrate e rregullt
✅ Fundjavat pushim
✅ Ditet e festave pushim

Cfare kerkohet:

✅ Njohje e gjuhes italiane 🇮🇹
✅ Disponibilitet i menjehershem ⏰
✅ Eksperience e meparshme pune

Per te caktuar intervisten tende telefono ne:

☎️ 0676888699

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 10 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim