TIRANE, AGJENT FINANCIAR ITALISHT, 700 EURO BAZE & BONUSE STRATOSFERIKE 93 views

Kompani e konsoliduar ne Tirane, kerkon te punesoje Agjente Financiare me dhe pa eksperience ne burse.

Kerkohet:

– Njohje shume e mire e gjuhes italiane
– Njohuri te shkelqyera ne perdorimin e programeve baze te kompjuterit
– Eksperienca do te perbeje avantazh

Ofrohet:

– Page baze 700 Euro
– Bonuse ditore, javore, mujore stratosferike, te cilat do ti japin pages tuaj nivele te standardit europian
– Ambjent komod, i qete dhe stimulues
– Mundesi per tu rritur profesionalisht

Nxito te aplikosh per nje interviste!

Dergo aplikimin tend ne: rekrutimp@gmail.com ose ne 0676318339

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim