TIRANE, AGJENT FINANCIAR ITALISHT, 650 EURO BAZE + BONUSE mbi 2000€ + % 75 views

BClever Agency nis rekrutimet per pozicionet Agjent Financiar njohes te gjuhes Italiane, per nje rrjet prej 4 call centerash, me te medhenjte ne qytetin e Tiranes.

Cfare ofrohet

– Pagese baze qe nis nga 650€ neto
– Bonuse ditore, javore, mujore qe nuk i keni degjuar me pare te ofrohen nga asnje kompani.
– % nga me te lartat per agjentet
– Ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
– Mundesi per te punuar me Hot Leads
– Mundesi e shpejte rritjeje ne detyre per me te miret
– Kontrate e rregullt
– Fundjavat pushim
– Ditet e festave pushim

Cfare kerkohet:

– Njohje e gjuhes italiane
– Eksperience e meparshme si agjent te pakten 3 muaj

Nese lexon kriteret dhe je nje prej personave qe i ploteson ato, eja dhe mos lejo qe dikush tjeter te rrembeje mundesine tende per te fituar pagesa te standardit europian!

*** NESE JE NJE TEAM LEADER QE KA GRUPIN E TIJ, NA KONTAKTO!

Aplikoni tani ne: 0676888699

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim