Tirane, After Rain kerkon te punesoje: •Menaxher/e zyre dhe terreni 19 views

After Rain
kerkon te punesoje:

•Menaxher/e zyre dhe terreni

•Paga e kenaqshme
•Mosha 20-45 vjec

•Kusht i vecante per menaxheret ne terren

Aplikantet duhet te posedojne makine personale

Adresa: Tirane autostrada tirane-durres km.1

Kontaktoni

0686476479

0692231150

0694061466

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 128 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob +355 69 275 1730
  • Profili Konsulence, Punesim