Thethi Paradise, kerkon kuzhinier/e 39 views

Thethi Paradise kerkon te zgjeroje stafin, per sezonin e ri veror!
Kerkon:

 • Kuzhinier/e
 • Kerkohet te kete eksperience pune

Punonjesve iu ofrohet nga stafi yne:

 • Ushqimi
 • Akomodimi nga bujtina jone
 • Paga shume e mire
 • Kushte te mira dhe bashkekohore

Te interesuarit te kontaktojne ne telefon, whatsupp dhe viber : 0684861598
Adresa: Theth, Shkoder

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 3 Jobs
 • Location Shkodër
 • Rruga/Zona Thethi Paradise, Theth, Shkoder
 • Tel/Mob +355 (0)68 486 1598
 • Profili Turizem