THE WAY FOR TRAINING AND DEVELOPMENT kerkon staf: mesuese | trajnere | agjente marketingu (part time) 77 views

Qendra e kurseve THE WAY FOR TRAINING AND DEVELOPMENT,
Kerkon te punesoje:

  • mesues/e te gjuhes angleze, franceze, gjermane/part time.
  • Trajner/e, ne fushen e Juridikut, Marketingut dhe Menaxhimit/ part time.
  • Agjente marketingu (F), part time, paradite, e pershtatshme per studente, mosha 18-25 vjec.

Ofrojme:

  • page te kenaqshme
  • Orare fleksibile
  • Ambient komod

Na dergoni Cv-të tuaja tek adresa e email-it thewaytd@gmail.com
ose te na kontaktoni tek numri i celularit : 0698586692 (whats app & Viber).

Nese CV-a juaj aprovohet, do ju kontaktojme per pjesen e intervistes.
Te dhenat personale do te ruhen sipas legjislacionit ne fuqi.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Kurse Profesionale