The Hart Lounge kerkon te punesoje kamarier/e, Tel: +355 69 579 1589 34 views

The Hart Lounge kerkon te punesoje:
Kamarier/e

Kriteret:
– Te jene korrekte dhe te sjellshem me stafin dhe klientet
– Eksperienca nuk eshte kriter paresor

Ofrohen:
– Kushte te mira pune
– Page e kenaqshme

Te interesuarit te kontaktojne ne: +355 69 579 1589
Adresa: Kompleksi Fjori Dibosco

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Kompleksi Fjori Dibosco
  • Tel/Mob +355 69 579 1589
  • Profili Bar Kafe