Teleconnect sh.p.k ofron 100 vende pune TIM residenziale appuntamenti e vendita 173 views

Job Expired

Teleconnect sh.p.k ofron 100 vende te reja pune ne fushaten TIM residenziale appuntamenti e vendita, 300 lek ora.
Kompani italiane (mandato diretto)

Kerkohen:

 • 1 Floormenager.
 • 3 Teamleader me eksperience pune jo me pak se 1 vit ne telefoni.
 • 50 operator/e njohes te mire te gjuhes italiane, kandidatet me eksperience do te kene perparsi


Ofrohet:

 • Pagese e garantuar dhe nga me te lartat ne treg, 300 lek/ore dhe pagese per apuntament fino a 2000 lek.
 • Mundesi rritje profesionale
 • Ambient komod dhe bashkohor


Te gjithe te interesuarit te dergojne cv ne adresen e-mal: hr@teleconnect.al
per me shum info na kontaktoni ne nr: 0692080353
adresa: TIRANE, rruga deshmoret e 4 shkurtit, tek SHESHI SELVIA.
Ju mirpresim
cel: 0692080353
email: hr@teleconnect.al
facebook: teleconnect.al
instagram:teleconnect.al

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga Deshmoret e 4 shkurtit, tek SELVIA
 • Profili Call Center
Connect with us
Contact Us