Teleconnect kerkon , Team Leade dhe Operator per fushaten TIM Italia ( TELECOM ), 300 lek ora. Kompani italiane 64 views1 application

Teleconnect sh.p.k kerkon Team Leader dhe operator/e telefonik per fushaten TELECOM ITALIA, appuntamenti e vendita.
Kompani italiane (mandato diretto)

Kerkohen:

  • 2 Teamleader me eksperience pune jo me pak se 1 vit ne telefoni.
  • 50 operator/e njohes te mire te gjuhes italiane, kandidatet me eksperience do te kene perparsi

Ofrohet:

  • Pagese e garantuar dhe nga me te lartat ne treg, 300 lek/ore dhe pagese per vendita fino a 3000 lek.
  • Mundesi rritje profesionale
  • Ambient komod dhe bashkohore

Te gjithe te interesuarit te telefonojn ne, cel: 0692080353 ose te dergojne cv ne adresen e-mal: hr@teleconnect.al
per me shum info na kontaktoni.
Teleconnect : Rruga e dibres, sheshi SELVIA, pallati i Ges Tarrace kati 3. CEL: 0692080353
Ju mirpresim.

facebook: teleconnect.al
instagram: teleconnect.al

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rruga Deshmoret e 4 shkurtit, tek SELVIA
  • Profili Call Center