Teknik Reklamash 76 views1 application

Job Expired

Drone Advertising, nje kompani reklamash qe operon ne treg qe prej vitit 2005, kerkon te punesoj Teknik Reklamash 3D, 2D, ngjitje adezivi.

 • Te kete se paku eksperience 2 vjecare ne kete fushe.
 • Te zoteroj leje drejtimi te klasit B.
 • Te jete i komunikueshem dhe i afte te punoj ne grup.

Ofrojme:

 • Page konkurruese ne treg plus Bonus.
 • Ambjent dinamik.
 • Mundesi rritje profesionale.
 • Orari i punes E Hene-Premte 08:30-17:00, E Shtune 09:00-15:00.
 • Vendndodhja prane Liqenit Artificial, Tirane.

Te interesuarit te kontaktojne ne cel: 069 60 70 700 / 069 20 40 808

 

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Rr. Muharrem Butka, Nd. 20 1019 Tirana
 • Tel/Mob 069 204 0808
 • Profili Sherbime