Tek Myslym Shyri Call Center kerkon te punesoje Agjent/e ne gjuhen Italiane dhe ne gjuhen Spanjolle 46 views1 application

Call Center
Kerkon te punesoje:

Agjent/e Italisht
Agjent/e Spanjisht

Bonuse nga me te lartat ne treg
Paga Baze 1000€
Orari 09:00-18:00
Fundjava Pushim

Kontaktoni: 069 301 4780
Adresa: Myslym Shyri Tirane

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 149 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim