Teamleader per fushaten Telecom. 106 views

Job Expired

Icon Albania kerkon te punosoje Teamleader per fushaten Telecom.

Ofrojme:
-Seriozitet dhe korrektesi per koleget dhe punonjesit tane.
-Pagese shume e kenaqshme, si dhe bonuse ditore,javore dhe mujore
-Orari i plote

Kerkojme:
-Persona me ambicie , me aftesi lidershipi dhe te jene te afte te drejtojne nje grup dhe ti tregojne rrugen e duhur drejt suksesit
-Seriozitet, korrektesi ,te jene dinamik dhe te percjellin pozitivitet.
-Te kene eksperienca te meparshme ne call center.

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr. 0682063223, te dergoni nje CV tek adresa e emailit: hr@iconalbania.com
ose mund te na vizitoni ne adresen tone: Rr. “Myslym Shyri” afer Karburant Kastrat.

Cel. : 0682063223

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. Myslym Shyri, mbas karburant Alpet
  • Profili Call Center, Marketing