TEAM LEADER NE GJUHEN GREKE (ne Bllok) 53 views

KERKOJME TEAM LEADER ME EKSPERIENCE/NE FOREX NE GJUHEN GREKE.
Smart TradingNJE KOMPANI MARKETING E KONSOLIDUAR NE TREGUN SHQIPETAR.
PO KERKOJME TEAM LEADER FOREX ME EKSPERIENCE.
NDODHEMI NE ZONEN E ISH BLLOKUT.

JENI AMBICIOZ? JENI NE VENDIN E DUHUR.

CFARE OFROJME:
1)PAGA BAZE DUKE FILLUAR NGA 800 EURO + BONUSE SHUME TE LARTA PER CDO FTD TE GRUPIT + % TE LARTE
2)KONTRATE PUNE FULL TIME NE BAZE TE KODIT TE PUNES SHQIPETAR.
3)HOT LEADS DHE NEW LEADS.

CFARE KERKOJME:
1)MINIMUMI 1 VIT EKSPERIENCE (NE FOREX).
2)NJOHURI SHUME TE MIRA NE GJUHEN GREKE.
3)DISPONIBILITETI FULL TIME 10:00-19:00 NGA E HENA DER TE PREMTE. FUNDJAVA PUSHIM.
4)PERDORIMI I SISTEMIT MICROSOFT OFFICE.

PER TU PERZGJEDHUR DERGONI CV-NE TUAJ NE EMAILIN OSE NE WHATSAPP
E-mail: 
smarttradingal@gmail.com

Cel: 0677140775

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Nikolla Tupe, Bllok
  • Profili Call Center