Team Leader ne fushen e Forexit 79 views

Job Expired

Jemi ne kerkim per Team Leader me eksperience ne Forex, ne gjuhen angleze.

Kerkohet:
– Eksperience e meparshme si Team Leader ne fushen e Forex
– Aftesi te shkelqyera komunikimi
– Aftesi te mira ne menaxhimin dhe trajnimit e grupit

Ofrohet:
– Pagese baze shume e kenaqshme
– Bonuse nga me konkurrueset per cdo objektiv te arritur
– Kontrate e rregullt pune

Aplikoni nepermjet email duke derguar CV

kerkopune.al@gmail.com

More Information

  • This job has expired!
Share this job