Team Leader Italisht 800 euro netto 890 views

Kerkojme Team Leader dhe Agjent Financiar !

Euro call eshte ne kerkim te nje Team Leader-i per gjuhen Italiane,
qe te kete eksperience min 1 vit  ne fushen e telemarketingut Forex.

Kerkohen me eksperience ne kete fushe.
Orari i punes 10:00-19:00
Pagesa e kenaqshme dhe bonuse shperblyese.
PS:Nese keni dhe nje grup agjentesh me vete do ishte akoma me mire.

Per cdo informacion te detajuar ju lutem na kontaktoni ne adresen e mailit hreurocall@gmail.com ose nr e Cel: 0699713607

Ju mirepresim!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Bllok
  • Tel/Mob +355699713607
  • Profili Call Center