Team leader dhe agjente marketingu 42 views1 application

Serena Call – kompania prestigjoze ne marketing kerkon te punoje:
Team leader dhe agjente marketingu ne gjuhen italiane.

Kerkohet:
-Njohuri te mira te gjuhes italiane
-Eksperienca nuk eshte e domosdoshme
-Disponibilitet per te punuar full time

Ofrohet:
-Page baze 600 euro ne muaj
-Bonuse ditore,javore dhe mujore duke nisur nga 100 euro
-Kushte shume te mira pune dhe ambjent miqesor
-Trajnime periodike dhe rritje profesionale
-Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi
-Fundjava pushim

KONTAKT:0695213019
EMAIL: hrserenacall@gmail.com
Adresa: Komuna e parisit

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center