Taverna Korcare te Pedonalja Tiranes kerkon Hostess 59 views

BAR PICERI TAVERNA
TRADICIONALE KORÇARE

Kerkon te punesoje

•Hostess
(Djale/vajze)

(Te komunikoje rrjedhshem anglisht dhe italisht)
(Pagesa shume e mire)

Kontaktoni: 0695726587
ADRESA:TIRANE TEK PEDONALJA, PERBALLE TRIBE

 

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 206 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim