TABACCO SHOP 24 H kerkon te punesoje SHITESE 139 views

TABACCO SHOP 24 H kerkon te punesoje SHITESE

Kriteret:
– Te jete e pergjegjshme dhe e perpikte ne pune
– pa angazhime
– eksperienca a punes nuk eshte kriter paresor

Ofrohet:
– Kushte te mira pune
– Page e kenaqshme

Adresa:
 ZOGU I ZI
Tel: 0682599935

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Tregti