Syri Kalter kerkon te punesoje Sanitare dhe Pjatalarese paga 60.000 leke + siguracione 76 views

BAR RESTORANT SYRIKALTER TIRANE

KERKON TE PUNESOJE

•PJATALARESE
•SANITARE

PAGESA 60.000 LEKE
ME SIGURACIONE
KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

ADRESA: Tirane Rruga Myslym Shyri perball rrugices cameve

Kontaktoni ne +355 68 206 6310

 

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim