SushiCo Albania kerkon te punesoje Kamarier/e dhe Ndihmes Kamarier/e 88 views3 applications

Kerkohet Kamarier/e dhe Ndihmes Kamarier/e.
Kushte te mira pune dhe pagese shume e kenaqshme.

Vendodhja ne Bllok, ne Tirane.
Per me shume informacion kontaktoni ne numerin e telefonit ose paraqituni ne ambijentet tona.
Cel. : 0677523953

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Nikolla Tupe, ish Bllok
  • Tel/Mob 0696090007
  • Profili Restorante