Supervisor Luce Gas 48 views

Job Expired

Grupi jone po rritet cdo dite prandaj mundesia per tu bashkuar me ne u jepet te gjithe atyre qe kane deshire te rriten dhe vleresohen nga kompania.

Po kerkojme Supervisor Luce Gas per gjuhen Italiane.

OFROJME:

 • Page konkurruese duke filluar min 70.000 Leke!
 • Ambjente pune moderne dhe komode
 • Kontrate punesimi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi
 • Mundesi rritjeje profesionale
 • Bonuse ditore dhe mujore

KERKOJME:

 • Njohuri te mira te gjuhes Italiane
 • Disponibilitet Full-Time 10:00-19:00 ,e shtune e diele pushim
 • Eksperience te meparshme min 2 vite

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Call Center