Supervisor Full Time 82 views

Evo Net ofron vend pune si Supervisor ne filialin e tij te zona e ish bllokut. 

Kerkohen persona qe:

 • Kane njohuri shume te mira te gjuhes italiane (ne te folur & shkruar)
 • Kane eksperience te meparshme si Supervisor ( preferohet fushate telefonie Fisso+Adsl)
 • Jane kembengules drejt arritjes se objektivave te caktuar

Ofrohet:

 • Ambjent pune komod dhe miqesor
 • Page baze 700 euro + bonuse
 • Kontrate pune sipas legjislacionit ne fuqi

Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e-mail: evolution.network@ucgroup.it

Do te kontaktohen vetem personat te cilet i permbushin kushtet e mesiperme. 

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 2 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga Ismail Qemali, Ish Blloku
 • Tel/Mob 0698192151
 • Profili Call Center
Connect with us
Contact Us