STAF PER BAR RESTORANT NE JUG TE SHQIPERISE 78 views

Agjencia BClever e cila prej 4 vitesh operon ne tregun shqiptar permes sherbimeve te rekrutimit dhe burimeve njerezore, per nje nga klientet e saj te rendesishem ne jug te Shqiperise, ka nisur procesin e rekrutimit per pozicionet Kamarier, Banakier, Sanitare, Recepsion, Kuzhinier ne resort.

Kriteret e profilit:

– Disponibilitet i menjehershem
– Eksperience pune e meparshme
– Korrektese dhe pergjegjshmeri
– Njohje e gjuheve te huaja per pozicionet (kamarier)

Ofrohet:

– Pagese shume e larte
– Akomodimi i perfshire
– Ushqimi i perfshire

Cdo aplikant i interesuar mund te aplikoje ne: 0676888699

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 15 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim