Soni Dural kerkon te punesoje Ekonomist (Mashkull – Paga 60.000 leke te reja Neto) dhe Punetor DurAlumini 134 views

Job Expired

Soni Dural eshte partneri me i mire per sherbimet qe ju kerkoni.
Konstruksione Alumini, Druri, Plastike, Xhami dhe Hekuri ofrohen per te gjithe klientet tone per te perfituar nga eksperienca shumevjecare e shoqerise sone.
Te fokusuar vetem drejt standarteve me te larta te punimeve, shoqeria jone ka investuar shume ne modernizimin e gjithe pajisjeve, te ambjenteve te punes dhe sofistikimin e materialeve.

Kerkon te punesoje:

  • Ekonomist (Mashkull) – (Paga 60.000 leke te reja Neto)
  • Punetor Duralumin – (Paga shume e mire dhe ne varesi te eksperiences)

Ofrohen:

  • Kushtet e punes shume te mira.
  • Ambjent pozitiv

Aplikoni duke klikuar mbi linkun e pozicionit te punes duke kontaktuar ne numrin e tel: 069 209 3716.
Ose derguar CV-ne tuaj ne adresen e email-it: 
sonidural@hotmail.com
Adresa: Rruga Ali Demi => tek Spitali Continental ose ish Poligrafiku Tirane.


Ju mirepresim!

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Prodhim/Perpunim