Snap Atelier & Cafe kerkon te punesoje Kamarier dhe Banakier ne fresk prane pasticeri melissa 43 views

Snap Atelier & Cafe

Kerkon te punesoje

Kamarier
Banakier

Pagesa e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Adresa: Fresk prane pasticeri Melissa

Kontaktoni: 069 877 9075

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 147 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim