Smoke Shop kerkon te punesoje punonjese per ne tabaccino 115 views3 applications

Kerkojme puntore femer orari 15:00 – 23:00

Kerkohet:
– Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me klientet
– Eksperienca nuk eshte kriter paresor

Ofrohen:
– Kushte te mira pune
– Pagese e kenaqshme

Adresa: Rruga Demokracia, Bathore.
Cel. : 0686830362

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë