Skyline po rekruton! 66 views

Job Expired

Jeni ne kerkimin e nje pune por ende nuk keni gjetur dicka?

Paga te ulta dhe kushte jo te mira?!

Atehere Skyline eshte ketu per ju duke ofruar kushte dhe paga shume te mira.

Pozicionet e punes per te cilat jemi duke rekrutuar jane:

  • Operatore Sky Tv dhe Turizem Dentar
  • Back office
  • Team Leader dhe Floor Manager

Kush mund te aplikoj?

Te gjithe ata te cilet jane njohes te mire te gjuhes italiane dhe kane eksperience minimumi dy vite ne call center.

Po persona te cilet nuk kane eksperience mund te aplikojne?

Sigurisht qe po, pasi ne ofrojme edhe trajnim, mjafton te jene njohes te mire te gjuhes italiane.

Cfare ofrojme ne?

Pagesa te larta, bonuse dhe % per cdo kontrate

Fundjava pushim

Siguracione te paguara

Dhe nje ambient shume komod dhe te rehatshem ne zemer te Tiranes.

Nese jeni te interesuar na dergoni nje Cv ne adresen e email skyline.contactcenter@gmail.com ose ne whatsapp ne numrin e telefonit 0692204991

 

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 7 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Dibres, pallati observator
  • Tel/Mob +355692204991
  • Profili Call Center