Skyline po rekruton Konsulent te Turizmit Dentar me eksperience paga 730 euro + bonuse dhe siguracione,fundjava pushim. 94 views2 applications

Job Expired

Skyline po rekruton Konsulent te Turizmit Dentar

Nese ju ose dikush qe njihni eshte njohes i mire i gjuhes italiane, dhe ka eksperience minimumi 3 muaj ne Turizem Dentar, Skyline eshte ketu per ju.

Cfare kerkojme?

Njohje shume te mire te gjuhes italiane
Eksperience minimumi 3 muaj ne Turizem Dentar
Aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese
Ambicie dhe deshiren per tu rritur profesionalisht

Cfare ofrojme?

Page baze 730 euro
Bonuse dhe % te larta
Siguracione te paguara
Fundjava pushim
Festat zyrtare pushim
Kushte shume te mira pune
Vleresim ne baze te performances

Te interesuarit te na dergojne Cv e tyre ne adresen e email skylinecontactcenter@gmail.com ose ne numrin 3550692204991

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 208 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim