Skyline eshte duke rekrutuar operator ne gjuhen italiane! 203 views

Job Expired

Skyline eshte duke rekrutuar operator ne gjuhen italiane!

Nese doni te punoni ne nje ambient pune dinamik, me paga nga me konkurrueset ne treg dhe orare fleksibel, ne ju presim!

Skyline po rekruton per fushaten e Sky Tv dhe Turizmit Dentar!

Cfare kerkojme ne?

 • Italishte ne nivel mbi mesataren
 • Eksperience ne Call Center (minimumi 6 muaj)
 • Aftesi shume te mira komunikuese dhe ndervepruese
 • Te kene deshiren per te mesuar dhe per tu rritur profesionalisht

Cfare ofrojme?

 • Pagesa duke filluar nga 650-700 euro + % per cdo kontrate
 • Fundjava pushim
 • Siguracione te paguara
 • Ambient i kendshme ne zemer te Tiranes

Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin 0692204991

Cel. : 3550692204991

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 5 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga e Dibres, pallati observator
 • Tel/Mob +355692204991
 • Profili Call Center