SIELTE SPA , ofron vend pune Back Office, ITALISHT 169 views

Shoqeria italiane “Sielte  SPA” ne bashkepunim me Shoqerine  “Multiservis Center HD shpk”  ofron vende pune ne pozicionin “ Back Office”,

aktivitet qe konsiston ne suport  teknik  i rrjeteve fikse te internetit per Italine.

Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

– Njohuri te mira te gjuhes italiane

– Me ose pa eksperience pune

-On-site working

Ne ofrojme:

-Paga Konkuruese.

-Trajnim.

-Kontrate e rregullt pune.

-Mundesi dhe rritje profesionale ne fushen e Telekomunikacionit.

-Ambient pozitiv dhe dinamik

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne me Cv ne gjuhen ITALIANE ne, multiserviscenterhd1@gmail.com

WhatsApp: 0694643251

Ju lutem percaktoni ne subjekt te emailit pozicionin per te cilin aplikoni.

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Medar Shtylla , Komuna e Parisit
  • Profili Konsulence