Matilpro kerkon te punesoje Modeliste 86 views1 application

Matilpro kerkon te punesoje Modeliste  :

– Preferohet te kete mbaruar studimet e latra per inxhinieri textile

–  Eksperience te meparshme

Kompania ofron:
1-Kushte shume te mira te punes
2-Transport i siguruar
3-Kontrate e rregullt pune
5-Lejet vjetore dhe festat pushim sipas kodit te punes

Adresa:Rruga Vangjel Noti, Laprake
Tel:0676099901

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr: Vangjel Noti , ish Kombinati Josif Pashko , Laprake , Tirane
  • Tel/Mob +355 67 609 9901
  • Profili Prodhim/Perpunim