Shitese 72 views

Shtëpia e luleve Donel kërkon një shitëse për lulet,

Ofrohet:
-8 orë punë, një ditë në javë pushim
-Pagë shumë të mirë dhe bonus për shitje
Kërkohet:
-Të ketë eksperiencë në përgatitjen e buqetave
-Të jetë e sjellshme dhe e komunikueshme

Dhuro një lule, dhuro dashuri
Adresa: Kryqëzimi I rrugës Siri Kodra me Unazën
…………………………………………………………………………..
Të interesuarat të dërgojnë cv-në e tyre në adresën: info@altoparlant.us
ose na shkruani në nr:067 733 2083

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Tel/Mob +355 67 733 2083