Shites/e 52 views

NOVA HOME është kompania lider në tregun shqiptar në fushën e produkteve profesionale per arredimin total te shtepijave. NOVA HOME është duke kërkuar një shitese (F) ne showroom si më poshte:

DETYRAT:

• Implementimi i strategjisë së përgjithshme të shitjeve në përputhje me strategjinë dhe objektivat e kompanisë .

• Informon klientët potencialë në lidhje me produktet, ofertat dhe shërbimet.

• Propozon oferta të personalizuara për klientët;

• Zbaton detyra të tjera që i caktohen;

KRITERET:

• Preferohen kandidatë me mbi 2 vjet përvojë profesionale në shitje,

• Mosha 28-45 vjec

• Aftesi shume te mira komunikuese dhe negociuese

• Person energjik dhe me iniciative.

• Njohuri të mira të programevë të paketës Office;

Nëse jeni të interesuar, ju ftojmë të aplikoni në këtë dritare punësimi, ose mund të dërgoni CV tuaj+FOTO ,Letër interesimi dhe Referenca ne hr@novacontract.al

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Kavajes
  • Profili Mobilje
Connect with us
Contact Us