SHITEN 2 BILARDO GERLANDO ITALIANE 70000 LEK STEKA DHE GURE TE PERFSHIRA BILARDOT JANE NE GJENDJE TE MIRE CMIMI I PADISKUTUSHEM 15 views

SHITEN 2 BILARDO GERLANDO ITALIANE 70000 LEK

STEKA DHE GURE TE PERFSHIRA
BILARDOT JANE NE GJENDJE TE MIRE
CMIMI I PADISKUTUSHEM

KONTAKTONI NE TELEFON OSE WHATSAPP

0696415262 / 0682724422

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 128 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob +355 69 275 1730
  • Profili Konsulence, Punesim