Shisha Lounge kerkon -Hostes 50 000 Leke, – Banakeriere 40 000 Leke, Kompleksi “Fiori di Bosko” 23 views

Shisha Lounge kerkon -Hostes 50 000 Leke, – Banakeriere 40 000 Leke, Kompleksi “Fiori di Bosko”

Pozicioni: Hostes
Paga 50 000 Leke

Pozicioni: Banakiere
Paga 40 000 Leke

Ambjent modern dhe kushte te mira pune

Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin: +355 68 387 8139

Adresa: Kompleksi “Fiori di Bosko”

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 352 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim