SHIJAK, DURRES, SHIJAK, KERKOHET INXHINIER NDERTIMI, PAGA 100,000L 32 views

Agjencia BClever e cila operon ne treg prej vitit 2018 me sherbime te rekrutimit dhe Burimeve Njerezore, per nje klientin e saj ne qytetin e Shijakut, kerkon te rekrutoje Inxhinier Ndertimi

Kriteret:
* Eksperience e meparshme pune
* Disponibilitet i menjehershem
* Te jete banues ne Durres

Ofrohet:
* Page 100,000L
* Transport i garantuar
* Kontrate pune e rregullt

Kandidatet e interesuar duhet te dergojne CV-ne e tyre ne: rekrutimp@gmail.com ose te telefonojne ne: 0676888699

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 10 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim