Sherbim klienti 121 views

Job Expired

Kerkohet persona per pozicionin Agjent shitje ne lidhje me produkte dhe sherbimeve online ne tregun Amerikan.

Kandidatet duhet te kene:
-Zoterimi i gjuhes Angleze
-Experience ne shitje online ne tregun Amerikan
-Experience nje vjecare ne pjesen e menaxhimit te grupit
-Aftesi te mira ne organizimin, planifikimin dhe koordinimin e punes.

Ofrohet:
-Rritje dhe mundesi zhvillimi ne karriere
-Ambjent komod
-Pagese e kenaqshme
-Kontrate pune sipas legjislacionit Shqiptar

Dergoni CV tuaj ne:
Email: humanresources.iig@gmail.com
Cel:+355697005573

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Zayed Business Center - prane Sheshit Willson
  • Profili Call Center