Shef Kuzhine, Kuzhinier dhe Ndihmes Kuzhinier 58 views

Job Expired

PUNESIM NE MALTE

Vende te Lira Pune per keto pozicione:

 • Shef Kuzhine
 • Kuzhinier
 • Ndihmes Kuzhinier

Ofrohet:

 • Pagese konkuruese
 • Kontrate dhe Vize Pune
 • Kujdes Mjekesor
 • Guide Akomodimi
 • Trajnime te Vazhdueshme

Kriteret:

 • Eksperience pune minimumi 1 vit (avantazh)
 • Njohuri komunikimi te gjuhes Angleze
 • Pashaporte te Vlefshme

Te gjithe kandidatet e interesuar per te aplikuar, jane te lutur te dergojne nje CV ne gjuhen Angleze me Fotografi ne adresen: albaniarecruitment@gmail.com

Kontakt: +355676536881

Apliko dhe fito eksperience nderkombetare pune !!!

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location TiranĂ«
 • Rruga/Zona Bulevardi Gjergj Fishta, Kryqezimi i Ures se Drejtorise se Policise
 • Tel/Mob +355676536881
 • Profili Punesim
Connect with us
Contact Us