Fastcall kerkon te punesoje Sekretare Zyre Administrate 100 views

Fastcall,leader ne fushen e call centerit ne Shqiperi,me mbi 10 vjet ne treg, kerkon te punesoje nje Sekretare Zyre Administrate.

Kualifikimet e punes jane si me poshte:

-Mosha nga 24 deri ne 30 vjeçe.
-Te kete njohuri te mira te gjuhes italiane.
-Te jete e disponueshme te punoje nga e hena ne te shtune me turne (Turni nis ne oren 9 dhe ne varesi te turnit,mbaron ne oren 19:00)
-E disponueshme qe te punoje menjehere.

Dergoni CV-te tuaja ne: Uff.Personale@fastcall.info

SHENIM:CV-ja duhet derguar ne italisht!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Brryli,Bulevardi ''Bajram Curri'' P. NCE, kati i 1, 100 metra para Maternitetit te Ri
  • Tel/Mob +355696024124
  • Profili Call Center, Marketing