Sekretare 75 views1 application

SHOQERI ITALIANE QE OPERON NE SEKTORIN FOTOVOLTAIK KERKON NJE SEKRETERA PER TE FILLUAR NE KETE ZYRE NE TIRANE.

Orari i punes: e hene ne te preme nga ora 9.00-14.00. Paga neto: nga 400€ ne 500E ne varesi eksperiences.

Kriteret e kerkuara:

  • Mosha deri ne 29 vjec
  • Njohuri mire te gjuhes italiane
  • Aftesi te mira organizative
  • Perdorim i shkelqyer i pc dhe mediave sociale

Nese i posedoni keto karakteristika, dergoni CV-ne tuat ne mbenergytirana@gmail.com

scrivere in italiano!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Centro
  • Profili Energjitike, Konsulence